Gegužės 11–15 d. mūsų mokykla prisijungė prie Vytauto Didžiojo universiteto inicijuojamo renginių ciklo, skirto profesorei Birutei Marijai Galdikas.
Prof. B. Galdikas – pasaulinio garso antropologė, gamtosaugininkė ir viena žymiausių orangutanų tyrinėtojų pasaulyje. Jos darbai įkvepia saugoti gamtą, domėtis mokslu ir atsakingai rūpintis mūsų planeta.
Pamokų metu mokiniai susipažino su profesorės gyvenimu, veikla bei idėjomis, žiūrėjo specialiai parengtą filmą ir diskutavo, kaip kiekvienas galime prisidėti prie gamtos išsaugojimo.