Balandžio 17 d. Alksniupių pagrindinės mokyklos mokiniai vyko į Trakus, kur stebėjo Regiono krepšinio lygos (RKL) B diviziono pusfinalio rungtynes tarp Radviliškio ir Trakų komandų. Mokiniai dalyvavo kaip sirgaliai ir aktyviai palaikė Radviliškio komandą.
Regiono krepšinio lygos varžybos