Balandžio 30 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo „Atliekų kultūros“ egzamine!
Savo žinias apie rūšiavimą, tvarumą ir atsakingą vartojimą pasitikrino net 28 mokiniai. Džiaugiamės puikiais rezultatais – net 18 dalyvių pelnė diplomus:
Sveikiname visus dalyvius ir didžiuojamės mokinių atsakingu požiūriu į aplinkosaugą bei noru prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo.