Menu Close

Atliekų kultūros egzaminas

    Balandžio 30 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo „Atliekų kultūros“ egzamine!
Savo žinias apie rūšiavimą, tvarumą ir atsakingą vartojimą pasitikrino net 28 mokiniai. Džiaugiamės puikiais rezultatais – net 18 dalyvių pelnė diplomus:
🏅 13 pažengusiojo diplomų,
🏅 4 žinovo diplomus,
🏅 1 eksperto diplomą.
Sveikiname visus dalyvius ir didžiuojamės mokinių atsakingu požiūriu į aplinkosaugą bei noru prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo.
Skip to content